İlk gezimizi belirledim: Adliswil & Stallikon Trail. Daha önce tek başıma gidip tamamladığım, Zürih’e yakın bir parkur seçtim. Üstelik 2 kategoride;

İlk seçenek 2 kilometre dağa tırmanma ile başlıyor, ikinci seçenek tepeden 7 kilometre hafif iniş-çıkış içeriyor. Nasıl istiyorsanız, vücudunuza göre kendiniz karar verin. Yürüyüş detaylarına allTrails hesabımdan ulaşabilirsiniz, linki burada. 

Adliswil & Stallikon Trail – Yürüyüş parkuru
‘Adliswil & Stallikon Trail’ İçin Yürüyüş Detayları:

Bu yürüyüş, tanışma ve yürüme kapasitenizi görme açısından önemli olacağından, çocuk getirilmemesi rica olunur. İlerdeki günlerde çocuklarla da eğlenceli ve oyun parkları molalarıyla geziler yapacağız.

Aşağıdaki dökümanda Adliswil & Stallikon Trail’e ait gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Dikkat, 2. sayfaya bakmayı unutmayın!

Adliswil-Stallikon Trail

 

Yürüyüş öncesinde şu yazılarıma göz gezdirmeniz faydalı olabilir:

Doğa Yürüyüşleri ve Dikkat Edilecek Noktalar!

Gezgin Anne ile İsviçre Doğa Turları!

Uetliberg – Felsenegg Yürüyüşü

İsviçre’de Ne Giyilir?

27 Eylül’de görüşmek üzere!

 

Yazar

Yorum Yaz

Pin It
Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site KULLANIM ŞARTLARI'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz

© 2019 Tasarım Blogger Tasarım.