İlk kitabım “Gezgin Anne’den Seyahat Önerileri”ni sizlerle paylaşmanın büyük mutluluğunu yaşıyorum… Bu kitapta hamilelik sırasında, bebekle ve çocukla yolculuk ve tatil yapmak ile ilgili her şeyi bulabileceksiniz. Umuyorum keyifli ve yararlı bir kaynak olur.
Güncellenmiş satış noktalarını aşağıda bulabilirsiniz…

Hamileyken; oğlumu sırtıma yerleştirip Eyfel Kulesi’ne çıkmayı, onunla Karadeniz kıyısı boyunca arabayla dolaşmayı, Afrika’da safari yapmayı, guletle Akdeniz sularında gezmeyi hayal ediyordum. Elbette bunları küçük bir çocukla gerçekleştirmek kolay değildi; ama seyahat etmemek bir seçenek olamazdı. Ailedeki her bireyin keyif alacağı geziler planlamam ve seyahat etmeyi bilen bir çocuk yetiştirmem gerekiyordu.
‘Kırkı çıkmadan kapıdan dışarı adım atmayan annelerin devri bitti! Hem bebeğimle gezerim, hem de öğrendiklerimi ve deneyimlerimi paylaşarak başkalarına da cesaret veririm belki’ dedim: 2011’de ilk Türkçe bebekle gezi blogunu hazırladım. Bebek, çocuk, derken ikinci hamilelik, biri bebek iki çocuklu seyahatlerde öğrendiklerim az değildi, bir kitabı doldurdu.
Bebekle seyahat etmek başta korkutucu gelebilir, özellikle de ilk bebekle. Biliyorum aklınızda deli sorular var. Benim de vardı. İster bir haftasonu kaçamağı isterse denizaşırı seyahat olsun, planladığınız gezi için tüm yanıtları bu kitapta bulacaksınız:
 • Hamileyken güvenlik kontrol dedektöründen geçmek güvenli mi?
 • Bebek, aşıları tamamlanmadan yolculuk yapabilir mi?
 • Bebeğin hangi yaşında nereye gidelim?
 • Çocuğum yerinde durmaz, uçakta/trende/arabada nasıl oyalarım?
 • Ya hastalanırsa?
 • Ya araç tutarsa?
 • Çantama neler koyacağım?
 • Nerede, nasıl uyuyacak?
 • Ne yiyecek?
 • Tuvalet eğitimi ne olacak?
 • Nasıl pasaport çıkaracağım?..

Çünkü bu kitap o yollardan bir değil, iki kez geçen biri tarafından yazıldı. Kolay olacak demiyorum ama ailelerin tatile ihtiyacı var, bebeklerin, çocukların da temiz havaya… Evden ayrılmak, bitmeyen işleri geride bırakmak ve her yeniliği çocukların gözlerinde keşfetmek herkese iyi gelecek.
Çocuklarınızla birlikte nice mutlu ve unutulmaz geziler dilerim…
-Deniz – Gezgin Anne-
(Tanıtım Bülteninden)
Kitapçınızdan ısrarla isteyiniz 🙂
İnternet satış noktaları güncellendi:

İlginiz, sevginiz ve okumaya ayırdığınız vaktiniz için teşekkürler…
Deniz
Önemli Not:

İlk imza günüm; 
8 Nisan 2019 Pazartesi 14:00 – 16:00 arasında
Tüyap İzmir Kitap Fuarı’nda…
Kültürpark, İzmir
Görüşmek üzere…
Yazar

4 Yorum Var

Yorum Yaz

Pin It
Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site KULLANIM ŞARTLARI'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz

© 2019 Tasarım Blogger Tasarım.