Britanya Rüyası demek çok doğru bu tura çünkü rüya gibi uyanmak istemeyeceğiniz bir seyahat sizi bekliyor olacak. Avrupa Rüyası’nın Britanya turu ile 10 gün boyunca 5 ülke, 15 şehri görebileceksiniz. Birleşik Krallığı oluşturan İngiltere, İrlanda, İskoçya, Galler ve Kuzey İrlanda’yı göreceksiniz.

İngiltere Turunda Nereleri Göreceksiniz?

İlk durak olan İngiltere’de Londra, Birmingham, Liverpool, Manchester, York, Bristol, Stratford-upon-Avon, Oxford şehirlerini görebileceksiniz.

Shakespeare’nin doğup büyüdüğü Stratford-upon-Avon, yalnızca İngiltere’nin değil dünyanın başkentleri arasında yer alan London Eye’ı, Thames Nehri’ni, Big Ben’i barındıran ayrıca National Gallery ve British Museum’da bulunduğu Kraliçe’nin kenti Londra’yı, son dönemde futboluyla ön plana çıkan ama efsanevi bir liman kenti olan Liverpool’u, muhteşem mimari yapılarıyla kolejlerin yer aldığı ve Harry Potter filmlerinde gördüğümüz o görkemli yapıların kenti Oxford’u ve diğer harika kentleri görme şansınız olacak.

Edebiyatın Beşiği İskoçya’da Keşif Haritanız

İskoçya’da; Edinburgh ve Glasgow şehirlerini ziyaret edebileceksiniz. Edinburgh ve Glasgow bu iki şehirde aklınız kalacak. Hem tarihi dokusuyla hem doğa güzellikleriyle hem festivalleriyle sizi bırakmayacaktır ya da siz onları. Söylemeden olmaz kendinizi hazırlayın çünkü İskoçların oldukça güçlü etki altına alıcı efsaneleri de sizleri bekliyor olacak.

Kuzeyden Güneye Tüm İrlanda’yı Gezmek

Kuzey İrlanda’da Belfast şehrini görebileceksiniz. Game of Thrones’un birçok sahnesinin çekildiği bu ülkenin nasıl muazzam bir doğa güzelliğine anlatmaya gerek yok sanırım. Bir diğer noktası ise müzeler eğer kendinizi doğasından alabilirseniz mutlaka müzelerine uğrayın pişman olmayacaksınız.

İrlanda’da, Dublin ve Rosslare kentlerini görme fırsatınız olacak. İrlanda’yı özellikle de Dublin birçok kişiyi heyecanlandıracak bir uğrak. Kentin hem edebiyatla ilişkisi hem halkının oldukça sıcakkanlı olması, kendine özel biraları ve efsanevi Irish pubları ile bu yeşilin kentini görülmeyi fazlasıyla hak ediyor.

Galler’de Gezilecek Yerler

Galler’de; Cardiff, Swansea şehirlerini ziyaret edebileceksiniz. Bu iki şehrin biraz farklı olduğunu söyleyebiliriz. Cardiff özellikle son yıllarda plajlarıyla öne çıkmaktadır ve festivalleriyle. Elbette tarihi yapıları mevcut görür görmez etkileneceksiniz. Swansea ise galeriyle ünlü bir kent diyebiliriz. Burada oldukça çeşitli galerileri bulabilirsiniz ve farklı türlerdeki koleksiyonları görebilirsiniz.

Britanya Turunda Nerelerde Konaklıyorsunuz?

Feribot yolculuğuna ek olarak konaklama şehirleri Britanya ülkelerinin en popüler ve en pahalı şehirleri arasından seçilmiştir. Londra (2 gün), Birmingham, Liverpool, Glasgow (2 gün), Belfast, Dublin ve Cardiff şehirlerinde konaklamalar planlanmıştır. Britanya Rüyası boyunca her gece, konforlu 4* yıldızlı otellerde 2 kişilik odalarda konaklamayacaksınız.

10 gün boyunca 5 ülke 15 şehir göreceğiniz 9 gece konaklamalı rüya gibi bir Britanya turu olan Britanya Rüyası’nın ücreti ise 1890€’dur.

Ödediğiniz Ücrete Neler Dahil?

Avrupa Rüyası ile çıktığınız Britanya turunda ekstra 1 euro dahi ödemeden İngiltere, İskoçya, İrlanda, Galler ve Kuzey İrlanda şehirlerini gezebiliyorsunuz. Peki, Ödediğiniz ücrete neler dahil?

Yolculuğun başlangıcı ve sonundaki British Airways ekonomik sınıf uçak biletleri, şehirler arasındaki otobüs yolculukları, İrlanda Denizi’nde yapacağınız iki feribot yolculuğu, 4 yıldızlı otellerde 9 gece konaklama ve konaklama kahvaltıları, profesyonel rehberlik hizmeti, tüm ekstra turlar, şehir vergileri, 20 kg bagaj hakkı, mesleki sorumluluk sigortası ödediğiniz ücrete dahil oluyor.

Ödediğiniz ücretin haricinde kişisel harcamalarınızı, vize ücretinizi, yurtdışı çıkış harcınızı kendiniz ödüyorsunuz.

Tur boyunca tüm ekstra turların fiyata dahil olması şehirlerde rahatça gezmenizi sağlaması açısından önemli. www.avruparuyasi.com.tr sitesine girerek Avrupa Rüyası’nın Britanya turuna kayıt olduysanız çantalarınızı hazırlamaya başlayın bence. Hayallerinizi ertelemeyin ve her sabah başka şehirde uyanmanın keyfini çıkartın!

p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 10.0px 0.0px; text-align: center; font: 12.0px Tahoma; -webkit-text-stroke: #000000} p.p2 {margin: 0.0px 0.0px 10.0px 0.0px; text-align: justify; font: 12.0px Tahoma; -webkit-text-stroke: #000000} p.p3 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; text-align: justify; font: 12.0px Tahoma; -webkit-text-stroke: #000000} p.p4 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; text-align: justify; font: 12.0px Tahoma; -webkit-text-stroke: #000000; background-color: #fbfbfb} p.p5 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; text-align: justify; font: 12.0px Tahoma; -webkit-text-stroke: #000000; background-color: #fbfbfb; min-height: 14.0px} p.p6 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; text-align: justify; line-height: 22.5px; font: 12.0px Tahoma; -webkit-text-stroke: #000000} p.p7 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; text-align: justify; font: 12.0px Tahoma; color: #ff2500; -webkit-text-stroke: #ff2500} p.p8 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; text-align: justify; font: 12.0px Tahoma; color: #0463c1; -webkit-text-stroke: #0463c1} p.p9 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; text-align: justify; font: 12.0px Tahoma; -webkit-text-stroke: #000000; min-height: 14.0px} span.s1 {font-kerning: none} span.s2 {text-decoration: underline ; font-kerning: none} span.s3 {font-kerning: none; color: #000000; -webkit-text-stroke: 0px #000000} span.s4 {text-decoration: underline ; font-kerning: none; -webkit-text-stroke: 0px #0463c1}

Not: Bu yazı reklam şirketi tarafından hazırlanmıştır.

Yazar

Yorum Yaz

Pin It
Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site KULLANIM ŞARTLARI'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz

© 2019 Tasarım Blogger Tasarım.