Geçen sonbahar, kapşonlu palto arayışına girmiştim belki hatırlarsınız. Nisan geldiğinden beri Londra’da bile güneş parlıyor, hava sıcaklığı bazı günler 20 dereceye ulaşıyor ve ben güneş gözlüğü avına çıkıyorum…

Görünüşe göre her sene yeni bir gözlük alıyorum. Neden mi? Çünkü ya Alaz eline geçirip orasını burasını yamultuyor, ya yanlışlıkla üzerine oturuyoruz, ya oğlumu kucağıma almak için eğildiğimde kafamdan düşüyor, ya da öylesine çantaya attığım bir anda çiziliyor.

Neyse ki geçen sene Amerika’ya gittiğimde birkaç çift almış, birini Alaz’layken diğerini yalnızken kullanmıştım. O nedenle hala elimde sağlam ve düzgün görünen bir tane mevcut İtalya gezisi öncesinde.

Eğer öneri isterseniz, çocuklarla beraberken pahalı olmayan, kırılırsa içinizin yanmayacağı bir güneş gözlüğü kullanın. Aksi takdirde benim gibi oturup ağlar, kimseye değil en çok kendinize kızarsınız.

Bu senenin İngiltere modasından birkaç güneş gözlüğü sıralayım…

Audrey Shades, geniş gözlükler…

60 GBP (215 TL)

Bu yazın stillerinden biri. John Lewis Colour Block…

15 GBP (53 TL)

Pink animal print retro güneş gözlükleri, New Look…

4.99 GBP (17 TL)Resim: https://www.flickr.com/photos/jphilipson/

Yazar

Yorum Yaz

Pin It
Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site KULLANIM ŞARTLARI'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz

© 2019 Tasarım Blogger Tasarım.