Son zamanlarda twitterda en çok takipçisi olan Türk ünvanı alan ve yazdığı biber gazlı twitter mesajlarını silmesiyle adı geçen Cem Yılmaz, herkesin bildiği, çoğumuzun şovlarını izlediği, bir kısmımızın tanıdığı ve sevdiği bir oyuncu, yönetmen, karikatürist. Hatta 1996’da çizdiği karükatürdeki bir bebekle oğlunun benzerliği konuşulmuş epey.

Cem Yılmaz, 2012 yılında İzmirli manken ve modacı Ahu Yağtu ile evlenmiş. Ağustos ayında bebekleri olmuş adını Kemal koymuşlar. Onlar ermiş muradına falan filan… Gelelim tatil konusuna. Nişantaşı sokaklarında sık sık gezen çift, Maclaren marka bebek puseti seçme nedenlerini; havalimanlarındaki güvenlik kontrolden kolayca geçebilmesi ve katlanıp uçak bagajına konulabilmesi diye açıklamış. Bilginize…

Cem Yılmaz’ın çok ilgili ve yardımcı bir baba olduğu yazılıyor. Arog filminde de hamile eşi ve bebeği üzerine titreyen bir baba rolünü canlandırmıştı hatırlarsanız. Onca iş gezisine oğlunu ve eşini de yanında götürüyor mu bilinmez; ama sık sık ailecek tatil yaptıkları kesin.

Henüz birkaç aylıkken Bodrum, ardından yılbaşı için Paris’e giden aile, Nisan ayında İtalya’daymış. Bu sıcak günlerde yaz tatillerini geçirmek üzere kendi tekneleriyle Göcek civarında mavi tura çıkmışlar.

Cem Yılmaz’ın bir seferinde havalimanında güvenlik kontrol esnasında Kemal’i X-Ray cihazından geçirmeye çalıştığı konuşuluyor. Eminim ki etraftakilere yaptığı bir şakadır bu. Uçak yolculukları için tercih ettikleri Atatürk Havalimanı, ünlü ailenin en çok fotoğraflandığı yer.

Roma dönüşünde uçak geç saatlerde inince eşini, çocuğunu ve bakıcıyı önceden eve yollayıp valizleri kendisi bekleyecek kadar düşünceli bir baba. Tabii zengin bir gezgin aile olmanın avantajları.

Henüz 10 aylık bir bebeğin deniz üzerinde salınan teknede nasıl bir tatil yaptığını merak etmiyor değilim. Teknenin arkasında bir çocuk havuzu olduğu söyleniyor. Mavi tur ile denize açılmak isteyen ailelerin çocuklarını oyalamak için mükemmel bir çözüm değil mi?

Haber kaynağı ve resimler: 
http://www.stargundem.com/magazin/1326554-cem-yilmaz-mavi-tura-cikti.html
http://www.sondakika.com/haber/haber-cem-yilmaz-esi-ve-cocuguyla-tatile-gitti-4271157/
http://www.takvim.com.tr/Saklambac/2013/04/01/babasinin-oglu

Yazar

Yorum Yaz

Pin It
Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site KULLANIM ŞARTLARI'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz

© 2019 Tasarım Blogger Tasarım.