Dünyanın farklı köşelerinden kartpostallar almak istiyorsanız okumaya devam edin…  (English & Deutsch below)

Evden çıkmamızın kısıtlandığı bu süreçte yeni bir sosyal medya kampanyasında Lego ile eğlenceli bir gezi başlatmak istiyorum. Bebeğiyle seyahat eden bir annenin mini figürünü yaptım ve onları fotoğraflayarak farklı şehirleri gezdireceğim.

Kampanya şu şekİlde çalışıyor:
  • OPSİYON 1: Başka bir ülkedeki takipçilerimden birini seçeceğim (bireylerin hala evlerinden ayrılabilmeleri gerekiyor) ve bu seti onlara posta yoluyla göndereceğim.

– Aldıklarında, seti inşa edecekler ve yaşadıkları önemli bir yere götürerek mini figürü bu sitenin arka planıyla fotoğraflayacaklar (Örneğin, San Francisco’da Golden Gate Bridge’in, İstanbul’da Boğaz Köprüsü’nün veya Londra’da Big Ben’in önünde)

– Daha sonra “#minianneyolda” (TR) veya “#minimomontheroad” (EN) etiketleriyle fotoğrafı kendi hesaplarında yayınlayacaklar.

– Gönderdiğim parçaları bir sonraki paylaşımın yapılacağı şehre postalayacaklar. Henüz sponsorum olmadığı için posta ücretlerini sizin ödemeniz gerekiyor. Ya da OPSİYON 2’yi seçebilirsiniz.

  • OPSİYON 2: Öte yandan, bu anne ve bebeğin size posta yoluyla ulaşması vakit alacağından ve bu dönemdeki hijyen koşullarından dolayı, evdeki Lego setlerinizden kendi mini anne figürünüzü ve bebeğini ya da çocuğunu oluşturabilir, aynı etiketle paylaşabilirsiniz. Mini figürü yaratma sürecinde fikirleri ve yarattıkları ürünlerle çocuklarım da projeye katıldığından hepimiz için de keyifli bir aktivite oldu, oluyor. Gereken örnek Lego parçalarını aşağıda fotoğrafta bulabilirsiniz.
Gereken örnek lego parçaları

Ben de bu paylaşımları kendi sayfamda, sizin de isminizle yayınlayacağım. Hep birlikte farklı şehirleri gezip, yeni bilgiler öğreneceğiz bu sayede. Ne dersiniz?

Ayrıca kampanya hakkındaki geri bildirimlerinizi ve başarıyı nasıl artıracağınıza ilişkin önerileriniz varsa duymak isterim. Teşekkürler…

2020 seyahatlerimiz de böyle olacakmış demek…


Would you lıke to get postcards from all over the world?
I am a blogger and a social media influencer with a mission to encourage parents to travel with their young children: https://instagram.com/gezginanne/
I want to start a fun social campaign to create a feeling of connectedness among my followers during this lockdown. I built a Minifigure MOC of a mom travelling with her infant. The campaign will work like this:
– I will choose one of my followers in another country (where individuals can still leave their homes) and send this set to them.
– When they receive, they will build the set and take it to a prominent site where they live, and photograph the Minifigure with the backdrop of this site (e.g. in front of the Golden Gate Bridge in San Francisco or Big Ben in London)
– They will then post the photos with the hashtags “#minianneyolda” (TR) or “#minimomontheroad” (EN)
Or you can create your own mom-minifigure and join us with the hashtags. So I can share…

Möchten Sıe Postkarten aus aller Welt bekommen?

Ich bin ein Blogger und ein Social-Media-Influencer mit der Mission, Eltern zu ermutigen, mit ihren kleinen Kindern zu reisen: https://instagram.com/gezginanne/

Ich möchte eine lustige soziale Kampagne starten, um während dieser Sperrung ein Gefühl der Verbundenheit unter meinen Anhängern zu erzeugen. Ich baute ein Minifiguren-MOC einer Mutter, die mit ihrem Kind reiste. Die Kampagne funktioniert folgendermassen:
– Ich werde einen meiner Anhänger in einem anderen Land auswählen (wo Einzelpersonen noch ihre Häuser verlassen können) und dieses Set an sie senden.
– Wenn sie es erhalten, bauen sie das Set und bringen es zu einem prominenten Ort, an dem sie leben, und fotografieren die Minifigur vor dem Hintergrund dieses Ortes (z. B. vor der Golden Gate Bridge in San Francisco oder Big Ben in London).
– Sie veröffentlichen die Fotos dann mit den Hashtags “#minianneyolda” (TR) oder “#minimomontheroad” (EN).

Oder Sie können Ihre eigene Mutter-Minifigur erstellen und sich uns mit den Hashtags anschließen. Also kann ich teilen …

Yazar

Yorum Yaz

Pin It
Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site KULLANIM ŞARTLARI'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz

© 2019 Tasarım Blogger Tasarım.