Modanın yakın takipçisi, trendlerin öncüsü ya da kendi çevrenizde bir moda ikonu dahi olabilirsiniz. Eğer takı seçiminizi doğru yapmıyorsanız şık görünmeniz olanaksız! Maalesef kadınların büyük bölümü en çok bu noktada hata yapıyor. Harika kıyafetlerle eşsiz kombinler hazırlayabiliyor. Ancak söz konusu bu kombinleri tamamlayacak bir takı seçimi olunca pek çok kişinin sınıfta kaldığını söyleyebiliriz.

Şıklığın göstergesi ve stilinizin aynasının seçtiğiniz takı modelleri olduğunu unutmamalısınız. Tıpkı kozmetik ürünlerde ya da kıyafetlerinizde olduğu gibi takılarınızda da seçici davranmalı, belirli bir kalitenin altına düşmemelisiniz. Ayrıca kombinleriniz ile takılarınızın stilinin en azından birbirine paralel olmasına da dikkat etmelisiniz. Hangi adresten alışveriş yaptığınız da elbette önem taşıyan hususlar arasında yer alıyor.

Takı Seçiminde Bu Hataları Yapmayın

Konuyu biraz daha detaylandıralım. Takı seçimlerinizi yaparken belirli bir stil çerçevesinde düşünmelisiniz. Gördüğünüz bir küpe tek başına harika bir duruş sergileyebilir. Ancak sizin tarzınızla bütünleşip bütünleşmediğine dikkat etmeniz lazım. Ayrıca artık sınırlı sayıda seçenek sunan mağazalardan alışveriş yapma alışkanlığını terk edin. İnternette yüzlerce farklı model varken neden kendinizi sınırlı sayıda seçeneğe mahkum ediyorsunuz?

Örneğin Coquet takı modellerine mutlaka göz atın. İnternette hangi adreste ne tür takıların olduğunu çok iyi bilen biri olarak Caquet web adresini sizlere önerebilirim. Çünkü farklı stillere uygun tasarımları bu adreste kolayca bulabilirsiniz. Fakat seçiminizi titizlikle yapmalısınız. Örneğin son birkaç yıldır püsküllü takılar çok moda! Peki, her tarza uygun mu? Elbette hayır. Spor ya da gotik stilde giyiniyorsanız lütfen püsküllü takılardan uzak durun. Bu tasarımlar daha çok klasik ya da feminen stilde giyinenlerin tarzını tamamlıyor.

İnternetten alışveriş yaparken mutlaka yeni modelleri gözden geçirin. Bu sayede takı modasında nelerin değiştiğini net bir şekilde gözlemleme şansına sahip olabilirsiniz. Modern takılardan yana seçim yapma şansını bu sayede yakalamış olacaksınız. Son olarak kaliteden asla uzaklaşmamanız gerektiğinin altını çizelim. Çünkü takının kalitesizi metrelerce uzaktan dahi “buradayım” diye bağırıyor ve gerçekten nahoş bir duruş sergiliyor.

Bu yüzden takı koleksiyonunuz için ayırdığınız bütçeyi yeniden gözden geçirin ve lütfen belirli bir kalitenin altında olan tasarımlardan uzak durun! Sizlere Caquet web adresini önermemin nedeni biraz da kaliteyle ilgiliydi. Site satışa sunduğu ürünlerde belirli bir kalite çizgisini korumaya özen gösteriyor. Bu nedenle rahatlıkla alışveriş yapılabilir.

*** NOT: Yukarıdaki yazı, reklam linki içerir ve reklam veren tarafından hazırlanmıştır.  

Yazar

Yorum Yaz

Pin It
Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site KULLANIM ŞARTLARI'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz

© 2019 Tasarım Blogger Tasarım.