Benim neyim eksik, ben de yılbaşı için bir yarışma düzenleyeyim…

Kazanana İsviçre’den çikolata getireyim, dedim…

Bu yarışma çok basit;

1 – Öncelikle Instagram hesabınız olması gerekiyor.

2 – İkinci öncelikle de beni takip ediyor olmanız şart; @gezginanne

3 – Bu İnstagram hesabınızda; bebekle ya da çocukla birlikte bir gezi fotoğrafınızı paylaşın. Altına ne isterseniz yazın. Hatta ‘Beğenirseniz çikolata yeriz’ de diyebilirsiniz…

Yayınlamadan önce, yazdığınız metne @gezginanne ve #gezginanne2018 etiketini eklemeniz gerekiyor. Ki ben de sizin fotoğrafınızı göreyim ve hikayelerimde paylaşayım.

4 – Eşe-dosta haber verip fotoğrafını beğenmelerini rica edin. En çok beğeniyi alan fotoğraf sahibi çikolata yanında kendisine özel, istediği yere hazırlayacağım bir seyahat planlaması, ikinci ve üçüncü de sadece çikolata kazanacaklar.

* * *

Önemli Not:

– Bu yarışmanın Instagram veya başka bir kurum ile alakası yoktur.
– İsteyen dilediği kez, dilediği kadar fotoğraf ile yarışmaya girebilir.
– Yarışma 31.Aralık.2018 günü akşam 17:00’da sona erecek. Kazananlar 1 Ocak’ta benim hesabımdan duyurulacak ve yeni yıla şanslı başlayacaklar.
– Private/herkese açık olmayan hesapların beğeni sayılarının 31 Aralık’ta saat 17:00 öncesinde bana bir fotoğraf ile ulaştırılması gerekir. Hesap açık olmadığı için ben de kaç beğeni aldığını göremem.

Bol şans…

İlk örnek fotoğraf benden…

Yazar

2 Yorum Var

Yorum Yaz

Pin It
Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site KULLANIM ŞARTLARI'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz

© 2019 Tasarım Blogger Tasarım.