Araç Kiralamayı Şansa Bırakmayın!


Son dönemlerde gerek havayolu şirketlerinin sayısı ve niteliğindeki artış, gerekse uçak biletlerindeki uygun fiyatlar ya da çeşitli kampanyalar, şehirlerarası ulaşım tercihlerimizi ciddi anlamda değiştirmeye başladı. Geçmişte uçak yolculuğu yapmak bir lüks sayılırken, şimdi gezi ya da ticari amaçlarla şehir dışına çıkarken hava yolunu tercih etmek, artık deyim yerindeyse bir zorunluluğa dönüştü. Kendinize ait bir kişisel aracınız olsa dahi herhangi bir yolculuk için, günlük araç kiralama çok daha pratik ve makul bir yol. Öte yandan sevdiklerinizle yapacağınız keyifli bir tatil veya gezi planını renklendirmek adına da günlük araç kiralama konforlu ve ekonomik bir seçenek. Yorucu bir uçak yolculuğunun sonrasında eşyalarınızla şehir merkezinde zaman ve enerji kaybetmeden, sıcağı sıcağına dilediğiniz aracı, kolayca kiralayabilirsiniz. Bu deneyime, Enterprise firmasıyla ayrıcalıklı ve güvenilir bir şekilde sahip olabilirsiniz. 
 
Güvenli Firma İşinizi Kolaylaştırır

Kiralık araba ülkemizde iyiden iyiye yaygınlaşan ve artık sektör haline gelen bir konu. Bu noktada güven konusu, muhakkak her sektör için olmazsa olmaz kriterlerden bir tanesidir; ancak söz konusu eğer günlük araç kiralama ise güvenilirlik, bütün diğer kriterlerin en önünde yer almaktadır. Deneyimli ve referansları güçlü firmaların size ve sevdiklerinize hava alanında kötü bir sürpriz yaşatma olasılığı yoktur. Havaalanı çevresinde araba kiralama firmalarının çoğalması güven veren ve sistemli çalışan firmalara ulaşmayı zorlaştırmaktadır. Günlük araç kiralama esnasında bu tip kabuslar yaşamamak adına uçak yolculuğunuz sonrasında adım attığınız şehirlerde, moral ve coşkunuzu düşürme potansiyeli olan firmalara yönelerek asla risk almayın. Bunun yerine mutlaka bu konuda kendini kanıtlamış, birçok havaalanında şubeleri olan, fiyat ve sözleşme konusunda son derece şeffaf, problem yaşama olasılığı düşük günlük araç kiralama firmalarına yönelin. Enterprise, kurumsal yapısıyla bu anlamda en fazla ön plana çıkan platformlardan biri durumundadır. Enterprise firmasına ait sonsuz referanslar, güvenin teminatıdır. 

Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günlük araç kiralama firmalarının araç filosunu dikkatlice inceleyin. Burada kendi ihtiyaç durumunuza ya da zevkinize uygun araçlar var mı? Araçların ortalama yaşı kaç? Firmanın barındırdığı araç potansiyeli, kendi çıtası ve kalitesine dair çok şey yansıtır. Çünkü en nihayetinde bu filolarda yer alan araçların çeşitliliği bir bakıma yapılan yatırımın da bir göstergesidir. Öte yandan araç kiraladığınız firmanın size bilgi aktarırken kullandığı dil, yaklaşım da oldukça önemlidir. Çünkü bu güçlü ve samimi iletişim, olası sorunlara karşı içinizi rahatlatacak bir destek hattı demektir. Firmanın yaptığı ekonomik kampanyaları yakından inceleyin, fiyat ve performans arasında uçurum varsa bu kampanyalara aldırış etmeyin. İndirimli günlük araç kiralama yöntemlerine başvururken aman yolda kalmayın. Bu arada sigorta talebinde bulunun, bu da sizi kiralama süresi boyunca oldukça rahatlatacaktır. Son olarak önünüze gelen sözleşme metnini üşenmeden okumalısınız. Aracı temin alırken, herhangi bir bariz kusurun üzerinize kalmaması adına genel hatlarıyla kontrol edin, saptadığınız bir hasarı en kısa sürede destek hattına bildirin. Bu saydığımız bütün hususların karşılıklarını Enterprise firmasında rahatlıkla bulmak mümkündür.

Enterprise, Kendi Aracınızda Gibi Hissettirir 


Kiralık araç hizmeti, hiç tanımadığınız, bilmediğiniz, yabancısı olduğunuz bir şehirde size rehberlik edecektir. Zaman zaman kendi yaşadığımız şehirde bile toplu ulaşımın zorluklarını yaşarken, kişisel eşyalarımızla ve yorgunluğumuzla birlikte yabancısı olduğumuz bir şehrin toplu ulaşımına yönelmek büyük bir tercih hatası olacaktır. Şehri keşfetme ve doyasıya, özgürce gezme ayrıcalığını tatmak için günlük araç kiralama büyük avantajlar getirmektedir. Zamana karşı yarışıyorsanız ve dakikaların bile sizin için büyük bir anlamı varsa, hava alanına iner inmez, saatler süren prosedürlerle uğraşmadan Enterprise ayrıcalığıyla günlük araç kiralama yoluna gidebilirsiniz. 61 yıllık yolculuğu boyunca merkezi Amerika'dan 85 ayrı ülkeye yayılmayı başaran Enterprise, 100 bine yaklaşan çalışanı ve 1.9 milyon arabası ile hizmet vermeye devam etmektedir. Güvenli ve şeffaf bir günlük araç kiralama deneyimi için hemen şimdi Enterprise'ın web sitesini inceleyin.

https://www.enterprise.com.tr

Not: Reklam linki içerir. Fotoğraflar ve yazı reklam verene aittir.

1 yorum :

Yorumunuz için teşekkürler. Düşünceleriniz benim için çok değerli...

Yanıtımı görmek için birkaç gün sonra yine gelin...

Nerelere Gittik?

 • Almanya
 • Amerika
 • Avustralya
 • Avusturya
 • Belçika
 • Çekya
 • Dubai
 • Fas
 • Fransa
 • Galler
 • Hollanda
 • Ingiltere
 • Ispanya
 • Isviçre
 • Italya
 • Japonya
 • Kuba
 • Maldivler
 • Malta
 • Portekiz
 • Türkiye
 • Yunanistan
 • Neler Yazdım?

  #12Ayda12Gezi 2 Çocukla Seyahat 2017 Seyahatleri 2018 Seyahatleri 2019 Seyahatleri Afrika Afyon Agadir Aile Aklıma Takılan Alaz ile Geziler Alışveriş Almanya Alternatif Anne Amerika Amsterdam Ankara Anket Antalya Araba Avrupa Avustralya Avusturya Balıkesir Bana Özel Bangkok Basel Basın Bebek Belçika Beliz ile Geziler Bern Bir Deneyim Bodrum Chiang Mai Cuma Yol Şarkıları Çek Cumhuriyeti Çeşme Çocuk Dağ Datça Davos Dubai Dublin Duyuru Dünya Eskişehir Fas Festival Floransa Fransa Frau İsviçre Notları Freiburg Galler Gezeceklere Öneriler Gezgin Aileler Gezgin Anne Tarifleri Gezgin Anne'ye Sor Gezginanne Haber GezginAnneKitap Geziko Güney Afrika Güney Amerika Haftasonu Hamile Harita Havaalanı Hediye Hollanda Interlaken İngiltere İrlanda İskoçya İspanya İstanbul İsviçre İtalya İzmir Japonya Kamp Kanada Karayolu Kayak Kıbrıs Kış Tatili Kitap Konuk yazar Krabi Küba Kütahya Kyoto Lapland Las Vegas Letonya Liste Lizbon Londra Maldivler Mallorca Malta Marakeş Marmaris Mauritius Moskova Münih Müzeler NewYork Noel Norveç Okul Ortak Yayın Osaka Otel Onerileri Oteller Otobüs Outdoor Ören Paris Parklar Parti Pasaport Phi Phi Plajlar Portekiz Prag Reklam Roma Röportaj Rusya Safari Sağlık Setur Seyahat Onerileri Sırtçantalılar Sinema Sizin Gezileriniz Sosyal Medya Sosyal Sorumluluk Spor SSS Tatil Tayland Tiyatro Tokyo Toronto Tren Türkiye Uçak Unutulmayan Oteller Uzay Venedik Yabancı Dil Yazarkafe Yeme-Icme Yemek Yolculuk Yolculukta Gerekli Yorum Yunanistan Zürih