Heyyo! Bir hayalim bu ay sonunda gerçekleşmek üzere…

Alaz doğduğundan beri hatta öncesinde hamile iken başladım blog okumaya. Annelik ve bebek üzerine… Yoksa taa 11 senedir blog geçmişim var yazar olarak.

BritMums, İngiltere’de yaşadığım yıllarda, danıştığım tek adresti ve sayesinde birçok blog tanıyıp, faydalandım. Hatta İsviçre’ye taşınsam bile takip ettiklerim var içlerinde. Hamilelik ardından, lohusalığı, bebek hastalıklarını, çocuğun ek gıdaya geçişini, ilk adımları ne zaman attığını, kreşe başlamasını falan hep bloglar ve yazarları ile birlikte yaşadım. Türkiye’den de Blogcu Anne vardı o zamanlar, tabii hala da var…

Kısacası bir blog yazarı olarak, blog okumayı da seven biri olarak yıllardır takipteydim bu anneler grubunu. Geçen sene katılamamıştım konferansa, bu sene baktım çocuklar da büyüdü. Kimseye sormadan aylar öncesinden aldım biletimi. Kafama koydum katılmayı.

Umuyorum kısmet olacak ve bu sene 7incisi düzenlenen #BML17‘ye, ben de blogcu olarak katılacağım. Hayranı olduğum blog yazarları ile tanışacak, blog yazmak dışında bloga dair işleri -reklam vs-, sosyal medya yönetimini, SEO olaylarını, başarı hikayelerini ve blogu kitaba çevirmeyi de öğreneceğimi umuyorum. Program müthiş dolu. Akşamında Thames River partisi de var.

Fırsatınız ve ilginiz varsa buradan bilgi alabilirsiniz.

BritMums

Yazar

Yorum Yaz

Pin It
Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site KULLANIM ŞARTLARI'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz

© 2019 Tasarım Blogger Tasarım.