Doğduğu andan itibaren varlığıyla hayatınızın anlamını daha farklı kılan çocuğunuzun doğum günü için nasıl bir kutlama yapacağınıza karar veremediyseniz, mükemmel ve eğlenceli bir doğum günü organizasyonu için size birkaç ipucu verebiliriz.

Çocuğunuzun doğum gününü planlarken yapmanız gereken ilk şey parti temasına karar vermek. Bu sayede doğum günü pastası, parti süslemeleri, davetiye tasarımı gibi konularda seçeneklerinizi sınırlayabilir, onlarca fikir arasında kaybolmadan tercihler yapabilirsiniz.

Doğum günü partisi için ne istediğinizi bilmek ile işler bitmiyor tabi ki. Planladığınız doğum günü partisinin kusursuz bir şekilde gerçekleşmesi için size yardımcı olacak profesyonellere de tek tek ulaşmanız gerekiyor. Neyse ki burada gigbi.com devreye giriyor. Peki, gigbi.com nedir? Kısaca hayalinizdeki etkinliği planlamak için sizi işin uzmanları ile buluşturan bir platform diyebiliriz. Örneğin, çocuğunuzun doğum gününü daha eğlenceli ve renkli hale getirmek için çocukların sevgilisi palyaçolardan ya da hayran bırakıcı gösteriler sunan sihirbazlardan yardım almayı düşünüyor ama palyaço kiralama veya sihirbaz kiralama yapmak için ne yapmanız gerektiğini bilemiyorsanız, ilk işiniz gigbi.com ’u ziyaret etmek olmalı. Yaşadığınız şehri seçip, palyaço ve sihirbaz kiralama hizmeti veren profilleri inceleyerek, ücretsiz teklif alabilir ve size en uygun olan teklifi seçebilirsiniz. Dilerseniz ana sayfada yer alan sohbet bölümünde etkinliğinizin ayrıntılarından ve almak istediğiniz hizmetlerden bahsederek, etkinlik danışmanlarının sizi yönlendirmesine de izin verebilirsiniz.

Çocuğunuza hayalini kurduğu doğum gününü yaşatmakla kalmayıp, bu özel günün en unutulmaz hatıralar arasında yer almasını istiyorsanız; hayal kırıklığı yaşamamak için profesyonel fotoğrafçılarla çalışmalısınız. Yine gigbi.com ’u ziyaret ederek profesyonel fotoğrafçı profillerini inceleyebilirsiniz. Fotoğrafçıların önceki çalışmalarına ve profillerinde yer alan yorumlara bakarak, mutlu anlarınızı ölümsüzleştirecek işin uzmanı kişilerle kolayca iletişime geçebilirsiniz.

Gigbi.com’un sunduğu hizmetlerin sadece düğün, nişan, çocuk etkinlikleri, doğum günü kutlamaları gibi özel günleri ya da fuar, kongre, açılış, şirket içi kutlamalar gibi kurumsal etkinlikleri planlamada sizi profesyonellerle buluşturmak ile sınırlı olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Organizasyonlarınızda fark yaratmanızı sağlayacak yaratıcı öneriler ve etkileyici fikirlere ihtiyacınız var ise, gigbi.com/blog adresini ziyaret ederek ilham alabileceğiniz yazılara göz atabilirsiniz.

Not: Bu yazı ve resimler gigbi.com tarafından hazırlanmıştır. 
Yazar

2 Yorum Var

Yorum Yaz

Pin It
Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site KULLANIM ŞARTLARI'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz

© 2019 Tasarım Blogger Tasarım.