Değişen ve sürekli gelişmekte olan günümüz dünyasında tüketicilerin de beklentileri farklılaşabiliyor. Tüketicilerin beklentilerini karşılamak için markalar da büyük bir yarış içerisine giriyor. Daha önce adını hiç duymadığınız ya da hiçbir şekilde almayı düşünmeyeceğiniz her hangi bir marka bir anda hayatınıza yerleşebiliyor. Bu marka olgusunu günümüzde sağlayan en önemli kaynaklardan birisi de hiç şüphe yok ki internet.

Hedef kitlenin sürekli genişlemesi ve çalıştıkların alanda en yeni sunumların yapılarak markanın tanıtımını en doğru şekilde yapılması aşamalarının her birinde bir dokunuşu olan SEO uzmanları internet ortamında algıda çekicilik fonksiyonlarından da yaralanarak marka tanıtımlarını yapmaktadırlar. Bu konuda fikri alabileceğiniz Zeo Türkiye de SEO konusunda çalışmalar yapmasının yanı sıra danışmanlık hizmeti veren girişimci bir ajanstır.

Avrupa’nın En Büyük Dijital Pazarlama Konferansı İstanbul’da
SEO konusunda Türkiye de bir ilke imza atan Zeo bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan etkinliğin de organizasyonunu üstlenmeye devam ediyor. Digitalzone‘16 Doğu Avrupa’nın En Büyük Dijital Pazarlama Konferansı, 21-22 Ekim tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Dünyaca ünlü arama motoru uzmanlarının katılımlarının yaşanacağı etkinlikte sadece uzmanların bildiği bilgiler de paylaşılacak. Etkiliğe katılarak SEO hakkında tüm detayları öğrenebilir ve pazar araştırmaları hakkında da yeni fikir ve sunumları izleyebilirsiniz.

Etkinliğe katılanlar uzmanların özel sunumlarını izleme şansı bulduğu gibi sorularını da sunum sonrası kendilerine sorabilecekler. Böylece ancak Avrupa’daki üst düzey pahalı etkinliklere katılarak görebileceğiniz uzmanların hem sunumlarını izlemiş olacak, hem de kafanızdaki tüm soru işaretlerini giderme fırsatına erişeceksiniz.

Bilet ve Rezervasyon İşlemleri
Digitalzone‘16 konferansına katılmak için Zeo web adresinden biletinizi şimdiden almanız faydalı olacaktır. Ayrıca etkinlik ile ilgili aklınıza takılan sorulara da Zeo web adresinde yer alan destek panelinde cevap bulabilirsiniz.

Not: Bu yazı Digitalzone’16 basın bülteninden alıntıdır.
Yazar

Yorum Yaz

Pin It
Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site KULLANIM ŞARTLARI'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz

© 2019 Tasarım Blogger Tasarım.