Şu bir gerçek ki; Türkler gezmeyi seviyor. Her ne kadar vize koşulları gittikçe ağırlaşsa, istenen evraklar neredeyse bir dosya dolusu olsa, alacağımız vize sadece seyahat süresi kadar kısa olsa da görülecek yerlerin güzelliği tüm bu sıkıntılara katlanmamızı sağlıyor. Bir de yeşil pasaport sahibi iseniz, o halde yapmanız gereken tek şey; uçak biletinizi ve kalacak yerinizi ayarlamak.

Seyahat acenteleri tarafından İstanbul çıkışlı ilk destinasyonlar oluşmaya başladığında, özellikle popüler lokasyonlar tercih ediliyordu. İtalya, Fransa, Çek Cumhuriyeti, İspanya gibi hayalleri süsleyen, masalsı rotalar öncelik kazandı. Ancak yıllar geçtikçe ve bu lokasyonları görmeyen kalmadıkça, yeni destinasyonlar seyahat rehberlerine eklendi. İşte Berlin de bu yeni rotalardan biri…

Berlin, Almanya’nın en kalabalık şehri ve Berlin Duvarı’nın yıkılmasından sonra, 1991’den beri de başkenti. Her ne kadar 2. Dünya Savaşı zamanında şehirde bulunan binaların yarısından fazlası bombalar altında kalıp yıkılsa da, meşhur Alman disiplini sayesinde şehir kısa sürede toparlanmış. Berlin bugün sadece Almanya’nın siyasal olarak değil, aynı zamanda kültürel anlamda da başkenti. Şehre sadece günü birlik gelen turist sayısı yılda 100,000’den fazla. Müzeler Adası, Brandenburg kapısı, Duvar Anıtı, Berlin Duvarı kalıntıları mutlaka görmeniz gereken yerler arasında. Avrupa’nın neredeyse tam ortasında yer alması ve artık Avrupa’nın birlik sayesinde tek bir ülke haline gelmesi sebebiyle de, seyahat ettiğiniz başka ülkelerden geçiş yapmak da kolay oluyor.

Berlin Katedrali

Peki Berlin’e en uygun uçak biletini nereden satın alacaksınız? Berlin’e, Türkler’in nüfus olarak yüksek sayıda yaşadığı bir şehir olması sebebiyle, her mevsimde uygun fiyatlı uçak bileti bulabilirsiniz. Ancak bunun için zaten sınırlı olan vaktinizi harcamak yerine, tek bir tuşla bütün uçuşları görmek istemez misiniz? Berlin uçak biletleri satın alırken en uygun koşulları yakalamak için ucakbiletiniz.com adresini ziyaret etmeniz yeterli.

ucakbiletiniz.com, 1985’den beri turizm sektöründe olan Er-Tur Turizm’in, tüm popüler havayolu firmalarıyla anlaşmalı olarak müşterilerine online uçak bileti temin ettiği internet sitesi. Gelen ekranda kalkış ve varış yerinizi, tarihlerinizi ve istediğiniz konforu seçiyorsunuz, arama tuşuna bastığınızda önünüze ucuzdan pahalıya tüm uçuşlar sıralanıyor. Bundan sonra tek yapmanız gereken biletinizi online olarak güvenli bir şekilde satın almak. Üstelik tüm bu hizmetler tamamen ücretsiz… Yani uçuşunuzu seçerken gördüğünüz fiyat, son fiyat oluyor. Böylece hiç bir ekstra ile karşılaşmadan biletinizi alıyorsunuz.

Not: Bu yazı ucakbiletiniz.com tarafından hazırlanmıştır.

İlk resim: https://www.flickr.com/photos/danielmennerich/
Yazar

Yorum Yaz

Pin It
Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site KULLANIM ŞARTLARI'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz

© 2019 Tasarım Blogger Tasarım.