Oğlum duymasın bu haberi! Lego City dilinden düşmediği gibi, son aldığımız treni bizimle her gezimizde o ülke senin bu ülke benim aktivite çantasında geziyor. İstanbul’da Legoland açılıyor ve basın bülteni aşağıda…

LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul 12 Yetenekli Çocuk ArıyorLEGO® markasını seviyorsan ve Master Builder olmak için gerekenlere sahip olduğunu düşünüyorsan, LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul seni bekliyor! 2015 yılı boyunca Master Model Builder ile birlikte çalışacak 5-10 yaş aralığındaki 12 yetenekli ve yaratıcı LEGO hayranı şanslı çocuktan biri sen olabilirsin.

Bu yaz açılışı Forum İstanbul Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek LEGOLAND Discovery Centre İstanbul’da harika bir yıl geçirmek ve 2015 yılı boyunca Master Model Builder ile birlikte çalışacak 12 yetenekli ve yaratıcı LEGO hayranından biri olmak şimdi hiç de zor değil.

Yaratıcı ekibin bir parçası olarak görev yapacak çocuklar, LEGOLAND Discovery Centre İstanbul’un çalışma alanlarına özel giriş izni alacaklar. Peki bu 12 şanslı çocuğun sorumlulukları ne olacak? LEGOLAND Discovery Centre İstanbul’da görev yapacak çocuklar, yeni modelleri etkinlikler için tasarlayayıp test edecekler ve yorumlarını arkadaşlarıyla paylaşabilecekler. Master Model Builder ile birlikte çalışacak çocukları bekleyen bir de müthiş bir fırsat var. Kız ve erkeklerden oluşan ve bir yıl boyunca bu eğlenceli görevi üstlenecek 12 çocuk 4D sinema’da gösterime girecek filmleri herkesten önce görebişlecekler ve oyun alanlarını yaşıtları adına ilk defa deneyimleyebilecekler. Bu iş aynı zamanda son derece prestijli. Eğer seçilen çocuklardan biri sen olursan yıllık üyelik hakkı kazanacaksın ve bir yıl boyunca ailenle birlikte LEGOLAND Discovery Centre İstanbul’a ücretsiz giriş imkanın olacak.Yıllık üyelik sahiplerine sunulan pek çok avantajdan yararlanacaksın. LEGO Mağazası’nda, cafe alanınde ve doğum günü parti odalarında özel indirim avantajın olacak. Ürün tanıtım lansmanlarında ve etkinliklerde VIP geçiş hakkın olacak ve özel tasarlanmış yaratıcı ekip tişörtünle son derece havalı görüneceksin.


12 Şanslı Çocuktan Bir Olmak İçin Nasıl Başvuru Yapmalı?
Yarışmaya katılmak için yapmanız gereken şey LEGOLAND Discovery Centre İstanbul’un resmi Facebook hesabı (https://www.facebook.com/LEGOLANDDiscoveryCenterIstanbul?fref=ts) adresinde 1 Haziran 2015 tarihine kadar başvurmak. Çocuklarınızın LEGO oyuncakları ile oynarken çektiğiniz videolarını öncelikle kendi Facebook, Youtube ya da Instagram hesaplarınızın herhangi biri üzerinden paylaştıktan sonra video linkini yorum olarak paylaşılan yarışma içeriğinin altına göndermeniz yeterli olacak. Daha sonra yorum olarak paylaşılan videolar arasında en fazla beğeni (like) alan ilk 25 videonun içinden jüri tarafından seçilecek ilk 12 video sahibinin çocuğu markanın elçisi olmak ile birlikte yarışma ödülünü de kazanacaklar. Kazanan talihli 5 Haziran tarihinde yine resmi Facebook sayfası üzerinden duyurulacak.

Haydi çocuklar ne duruyorsunuz? Heyecan başladı.

www.legolanddiscoverycentre.com/istanbul
www.facebook.com/legolanddiscoverycenteristanbul

Not: Bu yazı LEGOLAND Discovery Centre İstanbul basın bültenidir.
Yazar

Yorum Yaz

Pin It
Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site KULLANIM ŞARTLARI'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz

© 2019 Tasarım Blogger Tasarım.