Bebek ve Aile fotoğrafçısı Yeşim Saraçer’in ilk kişisel sergisi, 22 Nisan Çarşamba günü Nişantaşı City’s AVM’de ziyarete açılıyor. Ziyaretçiler sergide, Saraçer’in portföyünden en özel çocuk portrelerini sıra dışı bir sunumla görme imkanı bulacaklar. “Wall Art Çocuk Portreleri” adlı sergideki bazı fotoğraflar, Empresyonist akımın etkisinde ve yağlı boya efektinde ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Saraçer, çocuk portre fotoğraflarında ana amacının, çocuğun içinde bulunduğu duygu halini izleyiciye hissettirebilmek, ve aileler için gelecek nesillere aktarabilecekleri sanat eseri niteliğinde bir hazine bırakmak olduğunu belirtiyor.

Nişantaşı City’s’de S2 katında ücretsiz ziyaret edilebilecek olan sergi, 22 Nisan – 10 Mayıs tarihleri arasında açık olacak.

Ziyaretçiler sergide çektikleri selfie’leri sosyal medyada #yesimsaracersergi ’ye etiketleyebiliyorlar.

Ben Türkiye dışında olduğum için, bu harika sergiye gidemiyorum ne yazık ki. Sizin bilginize…

Yazar

Yorum Yaz

Pin It
Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site KULLANIM ŞARTLARI'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz

© 2019 Tasarım Blogger Tasarım.