Aralık ayı, yılbaşını; yılbaşı ise tatili; tatil de uzaklara gitmeyi çağrıştırır bana. Oysa, yılbaşı ve Noel zamanı tatile çıkmak, özellikle yurtdışı tatili söz konusuysa, senenin en pahalı dönemlerindendir. Normalde uçak bileti için en uygun fiyatı uçuştan 4 ile 2 hafta öncesinde bulsanız da, yılbaşı ve Noel dönemlerinde aylar öncesinden bilet satın almak, yapılacak en akıllı iştir.

Ben genelde uçak biletlerimizi, farklı havayolu şirketlerinin gün, saat ve fiyat bilgilerini görebileceğim uçak bileti arama motorlarından satın alırım. Böylelikle her firmanın internet sitesine girip tek tek uçuş aramama gerek kalmaz. Ayrıca o kadar da vaktim yok. Özellikle ikinci bebekten sonra…

www.ucakbileti.com.tr de uçak bileti satın almak için tasarlanmış arama motorlarından biri. Ucuz uçak bileti ararken, bebek-çocuk-öğrenci-emekli diye size en uygun olan bileti seçerken kullanabileceğiniz Türkçe bir kaynak. Sitede, yurtiçi ve yurtdışı için online bilet görüntüleyebildiğiniz gibi, aldığınız bilet için online check-in yapmanız da mümkün.

Eğer gideceğiniz yer konusunda veya seyahat tarihleri açısından esnekseniz sosyal medyadaki duyurulardan faydalanabilirsiniz. Uygun fiyata uçak bileti bulmak için Facebook, Twitter gibi sosyal ağlar yoluyla UçakBileti.com.tr’yi takip edebilirsiniz. Bu şekilde anlık indirimleri ve kampanyaları da kaçırmamış olursunuz.

Yazar

1 Yorum Var

Yorum Yaz

Pin It
Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site KULLANIM ŞARTLARI'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz

© 2019 Tasarım Blogger Tasarım.