Alaz 10 haftalıkken, Bodrum’da…

Bir dönemin sonuna daha gelirken, başta hamilelik boyunca yaşına rağmen bana süper anlayış gösteren, beni ve göbeğimi öpücüklere boğan oğluma, sonrasında sevgi ve sabırla destek olan eşimeailemize, beni yalnız bırakmayan hal hatır soran ve bloğumu okuyan sizlere, bloğu okumayıp da sadece sosyal medyadan takip edenlere çok teşekkürler.

Bir süre yeni yazı göremezseniz, ya da haftada 3-4 yerine tek tük yazı görürseniz şaşırmayın. Annemin hamile olduğumu duyunca ‘Kafana huni takıp gezersin artık!‘ dediği günleri yaşıyorumdur… Düzeleceğim-dir.

Güncel haberlerimiz için beni sosyal medyada aşağıdaki linklerden takip edebilirsiniz:

Facebook : https://www.facebook.com/gezginanne
Twitter : https://twitter.com/GezginAnne
Google+ : https://plus.google.com/+Gezginanne/
İnstagram: http://instagram.com/gezginanne
Pinterest : http://www.pinterest.com/gezginanne

Ayrıntılar çok yakında burada. Bu kez iki çocuklu olarak karşınızda olacağım ve yeni tecrübelerimi paylaşacağım… (Bu kısmı ben de çok merak ediyorum açıkçası)

Sevgiler…
Deniz

Yazar

1 Yorum Var

Yorum Yaz

Pin It
Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site KULLANIM ŞARTLARI'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz

© 2019 Tasarım Blogger Tasarım.