Geziko, Türkiye’nin ilham dolu 50 seyahat blogunu listelemiş.

Ne mutlu bana ki bunlardan biri de benim: Gezgin Anne… Çok gurur duydum. Siz okuduğunuz için oluyor bunlar, çok teşekkürler.

Bakın Cansu benim için ne demiş?

Çocuk sahibi olunca seyahat etmek hayal olur mitini ayakları altında ezerek yok eden harika bir anne kendisi. Yazıları adeta ailelerin seyahat kılavuzu. Çocukla seyahat elbet kolay değil ancak Gezgin Anne Deniz’i okuyanlar imkansız olmadığının da bilincinde. Ailelere ilham veren harika yazıları, evlilik cüzdanının yanında kitapçık olarak dağıtılmalı. 

Yazının devamı ve diğer 49 seyahat bloguna gözatmak için buradan buyrun.

Yazar

2 Yorum Var

  1. Seyahat kulturu Turkiyede artis gostermekte. Imkanlar dahilinde insanlarin seyahat etme aliskanliklari artti. Listede bulunan cok guzel seyahat bloglari var. Aralarinda encok geziko.com yolda olmak ve listede olmayan seyahatrehberi.net i takip etmekteyim. Herkese basarilarinin devamini diliyorum.

Yorum Yaz

Pin It
Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site KULLANIM ŞARTLARI'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz

© 2019 Tasarım Blogger Tasarım.