Nisan denince akla 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı geliyor. Çocukların bu özel bayramında yurt dışında çocuklarına özel bir tatil düşünenler için Disneyland ilk akla gelen yerler arasında yer alıyor.

Paris Disneyland oldukça büyük bir eğlence alanı. Gezmek için en az 1 gün ayırmanız gerekiyor. Disneyland’a özel bir yurtdışı tatili planlayabileceğiniz gibi biraz da kendinizi düşünerek 2 gün Paris, 1 gün Disneyland turu da yapabilirsiniz.


Disneyland’da ne yapılır?
Walt Disney Stüdyoları görülmesi gereken yerlerden biridir. Burada ünlü filmlerin çekildiği sahneleri hayalinizde canlandırabilir, onları tekrar anımsayabilirsiniz. Sayısız filmlerin ve animasyonların büyülü atmosferini yaşamaya hazır olun.

Fantasyland küçük çocuklar için harika bir eğlence alanıdır. Disney kahramanları belli saatlerde sahneye çıkıp gösterilerini sunarlar ve kalabalığın arasında dans ederler. Çocuklarınızın düşlerindeki Disney karakterleriyle bir arada olacağı Fantasyland, onların hislerine hitap edecek.

Farklı ve temalı eğlence araçlarının olduğu bölümler de bulunuyor. Frontier Land’da içinde korku tüneli bulunan Fantom’un şatosu yer alıyor. Bu şato’da heyecanlı dakikalar geçirebilirsiniz.

Ayrıca Missisipi nehrinde bulunan çarklı nehir gemisi nehir turuna çıkmayı unutmayın.

Eğlenceli Radar oyuncaklarını seviyorsanız Advanture Land ve Space Land’da tam size göre aktiviteler bulunuyor.

Setur’un Nisan ayına özel tatil seçenekleri için 23 Nisan yurtdışı turları sayfasını ziyaret edip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Not: Bu yazı Setur tarafından hazırlanmıştır.
Yazar

Yorum Yaz

Pin It
Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site KULLANIM ŞARTLARI'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz

© 2019 Tasarım Blogger Tasarım.