Bu bir teşekkür yazısı…

Geçtiğimiz iki sene boyunca yazılarımı okuduğunuz, paylaştığınız ve yorumlarınız için hepinize çok teşekkürler.

Alternatif Anne, Sırtçantalılar, Uykusuz Anneler gibi büyük portallarda yazılarım çıkıyor. Bebeğimle Elele dergisinin Mart 2014 sayısında küçük bir paragrafta yer alıyorum. Histanbul gazetesinde bir yazım var. 
Sayenizde, geçen seneden bu yana hem Facebook hem Twitter izleyici sayım %900 kadar arttı. Günlük ziyaretçi sayısı 1000’leri buluyor, hatta geçiyor. Skyscanner Blog ödüllerinde Türkçe yazılı ilk 10 seyahat bloğu arasında girdim. Google rank notum 2’den 3’e çıkmış. Bunları da blog başarısı olarak kabul ediyorum.
Artık bebekten çok küçük bir çocuk olan oğlumla yolculuklarımızı, onu koltukta sabit tutma yöntemlerini ve karşımıza çıkan tatlı/tatsız anıları yazıyorum. Umarım yazılarım tatilde ve yolculuklarda işinize yarıyordur. Beni okumaya devam ettiğiniz için keşke her birinize tek tek teşekkür edebilsem. 
Sevgiler,
Deniz
Yazar

Yorum Yaz

Pin It
Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site KULLANIM ŞARTLARI'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz

© 2019 Tasarım Blogger Tasarım.