Geçenlerde başımıza gelen ufak uçak kazası ardından internette yolcu haklarım neler ve rötar, kaza durumundan neler yapılabilir diye araştırırken uçuş haklarım sitesini buldum. Kendilerini şöyle tanıtmışlar…

Basın Bülteni
Uçuşunuz iptal mi edildi?
Uzun rötarlar nedeniyle randevunuzu mu kaçırdınız?
Havayolundan tazminat hakkınız var ve artık zorlu takip sürecinde size uzman desteği verecek uçuşhaklarım.com yanınızda!

Uçuşhaklarım.com (www.ucushaklarim.com) uçuş iptali, rötar, hasarlı ve kayıp bagaj gibi mağduriyetlerde havayolu şirketleri ile yolcular arasında köprü vazifesi gören bir tüketici portalıdır. Proje, Yolcu Hakları Uzmanı Nergis Güler tarafından 2013’te hayata geçirilmiştir.
Uçuşhaklarım.com, yolcu mağduriyetlerini, Sivil Havacılık Yolcu Yönetmeliği ve EU 261/04 kurallarına göre değerlendirip tüketicinin tazminat haklarını havayolu şirketlerinden talep ediyor. Şikayet konularını yolcular adına takip ederek, zaman kaybının önüne geçen uçuşhaklarım.com, havayolu şirketlerinin de müşteri şikayeti yönetimlerine destek vermeyi hedefliyor. 

İletişim:info@ucushaklarim.comUmarım işiniz düşmez; ama bilginiz olsun…
Yazar

Yorum Yaz

Pin It
Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site KULLANIM ŞARTLARI'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz

© 2019 Tasarım Blogger Tasarım.