Bir haftadır Bodrum’dayız. Sorarsanız ne çabuk geçti, hiçbir şey anlamadım derim. Tatil ve sayılı gün yanyana gelince su gibi geçiyor zaman.

Bodrum tatilimizde olan biten; iştahsızlık, uyku düzeni, Gümüşlük, deniz korkusu, hastalık, Bitez, mangal sofraları, Ortakent, şezlong kavgaları, Bodrum geceleri, yaz arkadaşları, Soul Stuff tatil sonrası blogda.

Pazar sabahı Eylül ayının ilk günü Bodrum’dan Burhaniye’ye gidiyoruz. Araba kiraladık, Alaz’a bebek araba koltuğu kiraladık. Yola çıkacağımız vakit 10-11. Alaz bir saat yolculuk ardından uzun bir öğle uykusu uyur diye umuyorum. Yolculuk ara vermezsek 6 saat. En az iki mola vereceğimizi düşünüyorum. Birini de Aydın civarında çöp şiş yemeye ayırmak şart. Her ikisinde de Alaz’ı en az yarım saat koşturtmalı.

Burhaniye’de bir gece geçirip ertesi gün gene öğle vakti Assos yoluna düşeceğiz. Oradan sonra yol 1.5 saat, tam öğle uykusu için ideal süre. Yolculuk çocuklu tatil için önerilen Hotel Kanara’da son bulacak. Üç gün boyunca şezlong tepesinde yatmayı istiyorum, bakalım Alaz izin verirse?

Haydi bize iyi yolculuklar…

Yazar

Yorum Yaz

Pin It
Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site KULLANIM ŞARTLARI'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz

© 2019 Tasarım Blogger Tasarım.