“Annem İçin Bir Sanat Molası” adı altında düzenlenen Anneler Günü etkinliği İstanbul’da yaşayan sanatsever annelere göre.

12 Mayıs Pazar günü anneler, bir uzman eşliğinde “Modernlik” ve “Geçmiş ve Gelecek” sergilerini gezerken, çocuklar “Anneme Bir Hediye” adlı atölye çalışmasına katılacaklarmış. Çocukların bu atölyede anneleri için tasarlayacağı hediyeler paha biçilmez olmalı. Gezi ve hediye tasarımı ardından “Üç Nesil Sanat Atölyesi” bölümünde ailecek resim çalışmaları yapılacakmış. Yani anneanneler ve babaanneler de katılabilir. Harika değil mi?

İşin güzel yanı bu etkinliklerin tümü ücretsiz. Sadece arayıp rezervasyon yaptırmak gerekiyor. Daha fazla bilgi ve telefon numarası için: İstanbul Modern linkini ziyaret ediniz.

Anneler Günü’nüz kutlu olsun…

Yazar

Yorum Yaz

Pin It
Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site KULLANIM ŞARTLARI'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz

© 2019 Tasarım Blogger Tasarım.