Ne pasaport, ne uçak bileti, öncelikle ‘Seyahat Özgürlüğü‘ gerekli.


Seyahat özgürlüğümüz için uğraş veren bir blog: www.seyahatozgurlugu.com. Otomatik pasaport zamlarını, yurtdışı çıkış harcının kaldırılmasını ve seyahate başlamak için önümüze çıkan bir çok engeli aşmamız için çalışıyor. Bizler de elimizden geldiğince onlara destek veriyoruz.


Seyahat Özgürlüğümüzü Geri İstiyoruz‘ adı altındaki kampanyalarına destek vermek için afiş ve rozet hazırlamışlar ve bizden bir ricaları var:


”İnternet sitelerinizde, bloglarınızda, Facebook, Twitter, Pinterest sayfalarınızda, profil fotoğrafınızda kullanmanız için banner ve rozetler hazırladık. Seyahat özgürlüğümüzü geri almak için…”


Siz de özgürce seyahat etmek istiyorsanız, hazırlanan afişlerden bloğunuza yerleştirin ve bunun için lütfen aşağıdaki linke tıklayın; 


http://seyahatozgurlugu.blogspot.co.uk/p/kampanya-malzemeleri.html


Yurtdışına çıkmak için vizelerin ve harçların kaldırılması, ayrımcılığın egnellenmesi için yeşil pasaportun kaldırılması ve daha fazlası için www.seyahatozgurlugu.com sitesini ziyaret edin.


Teşekkürler!

Yazar

Yorum Yaz

Pin It
Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site KULLANIM ŞARTLARI'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz

© 2019 Tasarım Blogger Tasarım.