Muhteşem Yüzyıl dizisi başladığından beri sıkı takipçisiyim dizinin ve Halit Ergenç’in. Muhteşem Süleyman rolünü başarıyla canlandırıyor ve bana kalırsa bu rol de fazlasıyla kendisine yakışıyor. Dizinin başröl oyuncusu Halit Ergenç ve eşi, oyuncu Bergüzar Korel çiftinin bir oğulları var. 2010 yılından beri de oğulları Ali onları dizi çekimleri haricinde yalnız bırakmıyor.

Haziran ayında New York’a ailecek tatile giderlerken Ali’yi de yanlarında götürmüşler. Atlantik okyanusunu aşarken, uzun uçak yolculuğunda Ali’yi nasıl oyaladılar acaba?

Halit Ergenç oğluyla sık sık alışveriş merkezlerinde görüntüleniyor. İstinye Park, Trump Towers gibi ünlü AVM’lerde genelde çocuk katında oyuncaklarla ve kitapçılarda vakit geçirmeyi tercih ediyorlarmış.

Bebekliğinden beri Ali’yi tatillerinde yanlarından ayırmayan çift yaz aylarında, dizi çekimleri bittiğinde Çeşme’ye veya Bodrum’a giderlermiş dinlenmek ve ailecek vakit geçirmek için. Halit Ergenç’in tatil boyunca oğlunu kucağından indirmediği söyleniyor.

Anne baba oyuncu olunca, dizi çekimleri de bitmek bilmiyor tabii. Bergüzar Korel, Urla’da dizi çekimlerine ara verilince Çeşme de eşinin ve oğlunun yanına koşmuş hep. Çocukla deniz tatili geleneği; baba çocukları yüzdürdükten sonra kıyıda bekleyen anne kucaklayıp kurular. Sizin tatillerinizde de böyle olmuyor mu? 🙂

Bergüzar Korel, Ali’yi sık sık Bebek’teki oyun parkına götürüyor. 2012 Mayıs’ında Alaz ve ben de Bebek’teki parkta bir süre vakit geçirme imkanı bulmuştuk. İstanbul’un en güzel çocuk parklarından biri. Civarda bir gezinti için Alaz’la Mini Boğaz Turu yazıma bir bakın isterseniz.

Dışarıda yemek yemeyi seven aile, muhtemelen Kanuni Sultan Süleyman sakalını gizleyemeyen Halit Ergenç’ten ötürü, her gittikleri yerde objektiflere yakalanıyor. Oğullarıyla birlikte gittikleri restoranlar çocuk dostu olsa gerek.

Haberler ve resimler:
http://www.cumcuma.com/halit-ergenc-esi-berguzar-korel-new-york-24473
http://partideyim.com/halit-ergenc-oglu-aliyle-goruntulendi
http://cadde.milliyet.com.tr/2013/03/06/HaberDetay/1252661/HUYSUZ_ALi
http://partideyim.com/halit-ergenc-esi-berguzar-korel-lutfen-alinin-fotografini-cekmeyin

Yazar

1 Yorum Var

Yorum Yaz

Pin It
Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site KULLANIM ŞARTLARI'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz

© 2019 Tasarım Blogger Tasarım.