Jennifer Lopez ve Marc Anthony çiftinin ikizleri Max ve Emme, anne ve babalarıyla konser konser şehir şehir gezmişler doğduklarından beri.

Jennifer Lopez, şarkıcı, oyuncu, kendi parfüm ve kıyafet markalarıyla meşgul olduğu gibi bir de ikizlerine annelik yapıyor. Neyse ki yardımcıları çok. Yine de çocuklarını gerek iş gerek tatil olsun, her gittiği yere taşıyan annelerden biri. ‘Onları geride bırakıp seyahata çıkmak benim için travma olur’ diyor.

Henüz yeni anne olduğu sıralarda kocasını ve ikiz bebeklerini de alıp gitmiş Belçika’daki konsere. Konser de otistik çocuklar yararınaymış. Jennifer Lopez’in ünlü Let’s Get Loud şarkısı otistik çocukların terapisinde kullanılıyor.

Geçen senelerde Gucci markasının çocuk giysileri için ailecek birlikte poz vermişler Malibu’da. Babaları da kamera ardında onları izlemiş. Çocuklarını en çok plaja götürmeyi seviyormuş ünlü çift, hatta Kaliforniya’da bir plajı sadece çocukları için kapattıkları söyleniyor.
Beraber konser vermek için Roma’ya indiklerinde! Kıtalararası uçak yolculuğunda kullandığı J-Lo’nun şık bebek çantası gözlerden kaçmıyor.

Calabasas, Kaliforniya’da ailecek bir haftasonu geçiriyorlar.

Ünlü çift geçen sene boşandı malesef ve çocukların bakımıyla anne Jennifer Lopez ilgileniyor şimdilerde. Hatta çocuklarımla evliyim ben diyormuş soranlara erkek arkadaşı olsa bile. Şimdilerde Amerikan İdol’un jürisinde de olan Jennifer Lopez, eski eşi Marc Anthony ile konserler vermeye de devam ediyor.

Dipnot: J-Lo Kasım ortası İstanbul’da konserdeydi ve elbette çocuklarını Türkiye’ye de getirdi. Kaldığı otelin yakınındaki bir parkta çocuklarıyla tahterevalliye bile binmiş. Konserde çocuklarıyla ilgili bir video da yayınlanmış arka fonda. Bir kez daha hem iyi anne, hem de iyi şarkıcı olduğunu gösterdi İstanbul konserleri sırasında.

Resim ve haber kaynakları:
http://www.telegraph.co.uk/news/newstopics/mandrake/5006977/Work-comes-first-for-Jennifer-Lopez.html#
http://www.gossipboulevard.com/2008/06/18/jennifer-lopez-and-the-twins-oh-and-marc-anthony/4128/
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2184579/Is-Casper-Smart-trying-J-Los-good-books-Toyboy-dotes-children-park-amid-rumours-shes-growing-tired-him.html

Yazar

2 Yorum Var

  1. hih o kadar yardimciyla bende fellik fellik gezerdim :))walla denizcim benim enerjim anca yurticine yetiyor simdilik:)) bu arada noldu sizin yilbasi programi karar verdiniz mi? ben de aralikta amsterdam yapmayi planliyorum bakalim;)

  2. 🙂 Ben de hiç durmazdım! 🙂

    Yılbaşı için en yakın ve en ılık bulabildiğimiz yer Kanarya Adaları, oraya karar kıldık. Hatta rezervasyon yaptırdık. Umarım hava açısından şans bizden yana olur.

Yorum Yaz

Pin It
Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site KULLANIM ŞARTLARI'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz

© 2019 Tasarım Blogger Tasarım.