Como Gölü’ne yaz sonu tatil planımız eşimin iş yoğunluğundan ve diğer sebeplerden dolayı gerçekleşmeyince, onlarca gün okuma, planlama, kalacak/gezecek yer arama emeklerime karşılık eşim yılbaşında, bir haftalık tatil için açık çek verdi. Olee! Şimdi ben soruyorum; ılık, güneşli bir hava ve çocukla (muhtemelen yürüyor olacak) bir tatil için nereleri önerirsiniz?


Gezgin Anne


Yorumlarınızı bekliyorum. Facebook ve twitter yanıtlarını ben ekleyeceğim aşağıdaki listeye, başkalarına da fikir olsun…

  1. Twitter’dan gelen bir öneri Sicilya, dedi. Sicilya’ya 2009 yılında gittik eşimle. O nedenle hiç gitmediğimiz bir yer olursa daha makbule geçer.
  2. Kanarya Adaları (Lanzarote, Fuertaventura, Gran Canaria, Tenerife ve La Gomera)
  3. Mısır, Sharm El Sheikh
  4. Cape Town, Güney Afrika
  5. Avustralya; ön balayı için gitmiştik, harikaydı. Okumadıysanız henüz, Melbourne ve Sydney izlenimlerimize bir göz atın.
  6. Florida, Amerika
  7. Karayipler, 2009’da Küba‘ya gitmiştik, şimdi başka bir yön olsa.
  8. Kıbrıs, Türkiye’ye yakın olduğundan başka zaman da gideriz mantığı var nedense. Halbuki Avrupalılar’ın gözde tatil yerlerinden biri.
Güncelleme yapayım Eylül 15 itibarı ile Kanarya Adaları’na gitmek üzere rezervasyonumuzu yaptırdık. O tatilimizin yazısı burada.
Yazar

2 Yorum Var

Yorum Yaz

Pin It
Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site KULLANIM ŞARTLARI'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz

© 2019 Tasarım Blogger Tasarım.