Seal ve Heidi Klum. İkisi de birbirinden ünlü ve meşgul; ama ikisi de çocuklarıyla tatile çıkmayı ertelemeyenlerden. Dört çocukları var; üçünün biyolojik babası Seal. Dördüncüyü de evlat edinmiş Seal.Geçen yaz hepbirlikte Sardunya adasında yaz tatilindeler ve çok eğleniyorlar yukarıdaki resimde de görüldüğü gibi.Aspen Buttermilk Dağı’ndaki kış tatilinde de tüm aile biraradaymış yine. Colorado’ya götürmüşler çocuklarını da onca yolu göze alarak. Bebek arabaları da karda gidenlerden. Eski Victoria Secret modeli dört çocuğuna rağmen formunu koruyan nadir bayanlardan!


Malesef göze gelmiş bu renkli aile ve Nisan ayında boşanma davası açmış Heidi Klum. Ne var ki her ikisi de çocuklarına çok düşkün olduklarından aynı yerde yaşamaya devam ediyorlar. Tatiller için de biraraya geleceklerini söylüyorlarmış.


Haberin kaynağı: http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2078763/Heidi-Klum-cuddles-husband-Seal-snow.html

Yazar

Yorum Yaz

Pin It
Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site KULLANIM ŞARTLARI'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz

© 2019 Tasarım Blogger Tasarım.