Merhaba 14 aylik kızım ve eşimle Nisan başında 10 günlüğüne Londra’ya gezmeye geleceğiz, bir arkadaşımda kalacağız ve kara kara nereden park yatak bulurum uçakta ne yapmalı derken uykusuz annelerde blog linkini gördüm:) Çok teşekkürler eğer orada kiralik, ödünç park yatak nereden bulabileceğim ile ilgili paylaşımınız olursa çok sevinirim:) sevgiler.

Ö.U.B.

İngiltere’de park yatak travel cot olarak geçiyor. Online kiralayabilirsiniz aşağıda belirttiğim sitelerden. Haftalık ücreti 15-50 İngiliz sterling arasındadır. Genelde yatağını verirler; ama çarşaf, battaniye, yorgan ve yastık gibi şeyleri kendiniz sağlamanız daha iyi olur hijyen açısından.


Onun dışında arkadaşlarınıza sorabilirsiniz çocuklu tanıdıkları varsa mutlaka garajlarında bir park yatak vardır ödünç verebilecekleri. Cocuklu aileler genelde bu tür eşyaları saklarlar bir sonraki bebek için burada. İyi tatiller, Londra’da Nisan ayı genelde çok güzel geçer. Hemen hemen her kafe ve restoranda bebek altı değiştirmek için bir bölüm vardır. Bebek arabası için de kaldırımlar müsaittir. 
Yazar

Yorum Yaz

Pin It
Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site KULLANIM ŞARTLARI'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz

© 2019 Tasarım Blogger Tasarım.