Karayip korsanı Orlanda Bloom’u ve Victoria Secret mankeni eşi Miranda Kerr’i bilmeyen bay ve bayan yoktur heralde. Ocak 2011 doğumlu oğulları Flynn’ı Avrupa ve Amerika’daki iş gezilerinde bile yanlarından ayırmayan çift bebeklerinin jetlag olayına alıştığını anlatmışlardı bir röportajlarında. Los Angeles’ta yaşayan Flynn babası Bloom’un ailesini ziyarete İngiltere’ye, annesi Kerr’in ailesini ziyarete de Avustralya’ya sık sık gidiyormuş tatil amaçlı.


Orlando’nun son filmi Hobbit için Yeni Zelanda’da bulunan çift, yılbaşı için de Sidney’e uçmuşlar. Çiftin bebekleri 11 aylık olsa da babasının kullandığı slinginde rahat görünüyor. Uzun yol için başta hamilelere önerilen varis çorabından bebeklerine de giydirmişler.

Haberin orijinali: http://www.popsugar.com/Orlando-Bloom-Miranda-Kerr-Australia-Holidays-20986739
Yazar

Yorum Yaz

Pin It
Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site KULLANIM ŞARTLARI'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz

© 2019 Tasarım Blogger Tasarım.