Dünyaca ünlü İngiliz futbolcu David Beckham ile doğum yapmasına rağmen ‘Zero Size’ bedenini kaybetmeyen eşi eski Spice Girl, Victoria Beckham dört çocukları olan bir aile. Üç erkekten sonra nihayet geçen sene bir kız bebekleri oldu şirin mi şirin. David’i, 2012 Londra Olimpiyatları için Thames Nehri’nde bir sürat teknesi üzerinde meşale taşırken izledim televizyonda geçen gece. Temmuz’un ilk haftasonu ailecek gizli bir yere tatile gitmişler Los Angeles havaalanından uçağa binip. Bir rivayete göre kızlarının ilk doğumgünü için İngiltere’ye gidiyormuş uçakları.

Annelerinin şıklıklarından geri kalmayan ufaklıklar için de havaalanları podyum olmuş gibi. Uzun uçuşlar için ne kadar rahat giyinin ve giydirin desem de, bu aile Amerika-Avrupa uçuşlarında bile bir akşam yemeğine çıkar gibi! Bazı uçuşlarda araba koltuğu bazılarında Teddy bear oyuncakları taşımak düşüyor bu ünlü babaya bile! Heatrow Havaalanı çıkışında tipik bir baba gibi Maxi Cosy araba koltuğunu taşıyor David Beckham kızı içinde uyurken. Kıtalararası uçuşun bile etkilemediği Victoria’ya ise biberon taşımak düşmüş. Tabii o şık çantanın içinde bebek bezleri de olabilir!

Önceleri tatillerinde Fransa Alpler’ine veya Marbella’ya giden çift, Los Angelas’ta yaşadıklarından beri uzun tatiller için ana yurtları İngiltere’yi, kısa tatiller içinse Kaliforniya bölgesini veya Disneyland’ı seçiyormuş.

Haber ve fotoğraflar:
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2075386/Beckham-Christmas-The-family-showcase-style-arrive-LAX-en-route-British-Christmas.html
http://www.popsugar.com/Best-Beckham-Family-Pictures-2011-20841190
http://www.express.co.uk/posts/view/331264/David-Beckham-and-his-family-fly-off-for-secret-hols/

Yazar

Yorum Yaz

Pin It
Bu sitedeki tüm içerikler Digital Millennium Copyright Act ve 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu'na istinaden koruma altındadır. Buradaki hiçbir içerik (Yazı, Fotoğraf, Video vb.) site KULLANIM ŞARTLARI'nda da belirtildiği üzere izinsiz olarak kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz

© 2019 Tasarım Blogger Tasarım.